834 команди візьмуть участь у п'ятому ювілейному сезоні чемпіонату GMC Junior-2012

Завершено реєстрацію учасників п'ятого сезону Всеукраїнського студентського чемпіонату зі стратегічного менеджменту GMC Junior. 834 команди, що складаються із студентів 3-5 курсів найбільших ВНЗ України, візьмуть участь у змаганні цього року.

Чемпіонат GMC Junior стартує 8 листопада і буде складатися з 3 онлайнових турів, а також Національного коктейлю, на якому будуть оголошені фіналісти змагання. ТОП-8 команд фіналістів автоматично переходять до першого туру дорослої Ліги змагання GMC, де змагатимуться за звання кращої управлінської команди нарівні з топ-менеджерами найбільших компаній країни.

Як і в попередні роки проведення чемпіонату, організатори та представники GMC Junior провели масштабну промокампанію змагання по ВНЗ України. Протягом жовтня було проведено 93 презентації в 93 українських ВУЗах. Загальна кількість осіб, які відвідали промо чемпіонату по всій країні - понад 8400.

Дякуємо всім координаторам та партнерам GMC Junior за допомогу в проведенні промотуру і організації презентацій, а всім учасникам чемпіонату бажаємо удачі та натхнення!

Відкрита реєстрація на конкурс кейсів Unique Business Race

Відкрита реєстрація на конкурс кейсів в рамках конкурсу Unique Business Race від партнера GMC Junior - телеканалу UBR. До участі в конкурсі запрошуються студенти 3-5 курсів провідних ВНЗ України та молоді фахівці. У конкурсі UBR можна брати участь незалежно від того, чи приймаєте Ви участь в GMC Junior.

Конкурс кейсів - спеціалізований конкурс кейсів з маркетингу від каналу і сайту UBR для відбору талантів, який проходить по Стенфордської методикою за участю топ-менеджменту ESGroup (канал UBR і сайт UBR.ua). Кожній команді видається кейс (проблемна ситуація). Завдання кожної команди протягом дня пропрацювати певний бізнес-кейс, знайти і презентувати вирішення проблеми, яка в ньому закладена. Рішення кожного учасника і кожної команди буде оцінюватися топ-менеджментом ESGroup у реальному часі.

Конкурс кейсів пройде з 19 по 30 листопада в шести містах України: Київ 19-20.11., Харків 22.11., Донецьк 24.11., Дніпропетровськ 26.11., Запоріжжя - 28.11., Одеса - 30.11.

Переможець конкурсу кейсів отримає можливість виступити у програмі «Коментар експерта» на телеканалі UBR і завоювати популярність на всю країну!

Приєднуйтесь!