LION FARM: нова вибухова програма розвитку для стартапів ранньої стадії

Увага, увага! Бізнес-акселератор Happy Farm і венчурна інвестиційна компанія Imperious Group шукає талановитих майбутніх Марків Цукербергів та Стівів Джобсів для участі у акселераційній програмі LION FARM! Все дуже просто!

Читати далі...

 

Стартував шостий сезон Всеукраїнського студентського чемпіонату зі стратегічного менеджменту GMC Junior 2013

За 5 років існування в Україні чемпіонат залучив більше 40 000 студентів з усіх куточків України і підготував до реалій бізнесу ціле покоління молодих талановитих менеджерів. Двічі в історії змагання перше місце у Міжнародному фіналі займали українські студенти!

Читати далі...

 

Global Management Challenge оголошує конкурс регіональних координаторів для проведення Всеукраїнського студентського чемпіонату Global Management Challenge Junior 2013.

Стартує шостий сезон Всеукраїнського студентського чемпіонату зі стратегічного менеджменту № 1 Global Management Challenge Junior 2013!

У зв'язку зі стартом проекту, розшукуються юнаки та дівчата, чия життєва позиція не дозволяє сидіти, склавши руки, організовувати різні події та змінювати світ навколо себе.

Конкурс РЕГІОНАЛЬНИХ КООРДИНАТОРІВ, проходить з 1 по 15 серпня 2013 року.

Читати далі...

 

Объявляется конкурс волонтеров для участия в мероприятиях бизнес-инкубатора Happy Farm.

Happy Farm — бизнес-инкубатор, который предоставляет услуги бизнес-девелопмента для стартап-команд или компаний, а также предполагает дальнейшее сопровождение и привлечение инвестиций в стартап компании.

Читати далі...

 

834 команди візьмуть участь у п'ятому ювілейному сезоні чемпіонату GMC Junior-2012

Завершено реєстрацію учасників п'ятого сезону Всеукраїнського студентського чемпіонату зі стратегічного менеджменту GMC Junior. 834 команди, що складаються із студентів 3-5 курсів найбільших ВНЗ України, візьмуть участь у змаганні цього року.

Читати далі...

 

 

29-30 квітня 2011 р., м. Львів

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Економіка, менеджмент, маркетинг і логістика: теорія практика та перспективи»

Читати далі...

 
Архів новин...